yükleniyor

BenimPos İşletmeler İçin Satış ve Stok Takip Yazılımı

Satışa Dair İhtiyacınız Olan Herşey Tek Yerde

İşletmenizdeki satışları hızlıca gerçekleştirin. Ödemelerine göre satışları ayrı ayarı kaydedin ve gün sonunda doğru kasa raporunu elde dedin. Mobil uygulama ile bilgisayara bağımlı kalmadan telefon kamerasından ürünleri okutarak satışlarınızı gerçekleştirin. Masaüstü uygulama ile de internetiniz olmasa da satışlarınıza devam edin.

Stoklarınıza her yerden ulaşın!

Bulut tabanlı alt yapısı sayesinde her yerden stoklarınıza ulaşabilir, işletmenizin kontrolünü her zaman sağlayabilirsiniz. Eş zamanlı olarak birden fazla cihazda stok sayımı gerçekleştirebilir ve ürün maliyet / satış raporunu elde edebilirsiniz. Kritik stok ve stoksuz satışı kapat gibi seçeneklerle her zaman doğru stok miktarı ile işlem yaparsınız.Cari Hesap Takibi Artık Çok Kolay!

Cari hesaplarınızın borç, alacak ve ödeme bilgilerini kolayca takip edebilirsiniz. Bakkal defteri, excel veya teknolojiye ayak uyduramamış yazılımların verdiği zaman kaybını yaşamadan tüm detaylarıyla cari hesaplarınızı takip edin. Müşteriler ve Firmalar sayfalarına girerek tüm cari hesaplarınızdan tahsil etmeniz gereken alacak ve firmalarınıza yapmanız gereken toplam ödemeyi görüntüleyebilirsiniz.

Tüm olasılıkları görebileceğiniz detaylı birçok raporlama seçeneği!

7 farklı raporlama yöntemi ile mağazanıza dair tüm hareketleri detaylı bir şekilde raporlayabilirsiniz.

Personel Yönetimi ve Takibi Çok Kolay!

Personellerinizin yaptıkları tüm satış, ödeme ve ürün okutma işlemlerinizi her yerden görüntüleyin. BenimPOS ile dilediğiniz kadar personel tanımlayabilirsiniz. Diğer sistemler gibi personel başı ek kullanıcı maliyeti bulunmaz. Böylece yeni bir personel tanımlamak ek maliyet getirmez.

Tek Panelden Tüm Şubelerinizi Yönetin

BenimPOS ile tek bir panel üzerinden tüm şubelerinizi görüntüleyerek yönetebilirsiniz. Her şube için ayrı ayrı ürün kartı açmaz ve güncellemezsiniz. Hepsi tek bir yerdedir. Birden fazla mağazayı yönetmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Sizi bu yükten kurtarmak için her şeyi olabildiğinde basit ve işlevsel tasarlıyoruz.

Fiyat Bilgisi İçin Lütfen Bizi Arayınız.

0 264 606 01 54

0 542 657 50 34


BenimPos Sakarya Yetkili Bayii
Elli Dört Ajans
BenimPOS Bayi Numaramız: B225936949

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!