yükleniyor

Google Reklamları

Adwords Reklamları

Adwords reklamları, Google Adwords hizmetini ifade eder. En basit tanımıyla kullanıcıların Google ve Google ile iş birliği yapan diğer web sitelerinde bir anahtar kelime araması yaptığında gösterilen sonuçlarda reklamlarınızın yayınlanması olarak ifade edilebilir.

Web sitenizde sunmuş olduğunuz ürün ve hizmetleriGoogle’da arayan potansiyel müşterileriniz sizi Adwords reklamlarıile bulabilirler. Sistemde anahtar kelimeleriniz için tıklama başına belli bir ücret ödeyerek arama sonuçlarında ilk sayfada yer alabilirsiniz. Bu sayede ürün ve hizmetlerinizi arayan müşterilere doğrudan sayfanızı takdim etmiş olursunuz. Anahtar kelimeler ve kampanyalarla doğru stratejiler izleyerek daha fazla müşteriye sahip olabilirsiniz.

Elli Dört Ajans olarak SakaryaAdwords reklamlarıkonusunda kampanyalarınızı optimize ediyor, size olabilecek en düşük maliyetle en fazla tıklanma sağlıyoruz. Etkin bir kampanya ile müşterilerinize ulaşabilmeniz için gerekli bütün optimizasyon iyileştirmelerini yerine getiriyoruz. Anahtar kelimeler için yüksek kalite puanları, hedef seçenekleri, ayrıntılı ve etkili kampanya planlamaları, anahtar kelime eşlemeleri, negatif anahtar kelime eklemeleri, Google Analytics ile Google Adwords entegrasyonu, raporlama, ölçümleme ve diğer bütün konularda danışmanlık sağlıyoruz.

Adwords Reklamlarının Avantajları

Adwords reklamlarıpek çok açıdan avantaj sağlar. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

·         Adwords reklamlarısayesinde yalnızca ürün ve hizmetlerinizle ilgilenen internet kullanıcılarına reklamlarınızı ulaştırma fırsatı yakalarsınız. TV, radyo, gazete gibi geleneksel medya aralarında genele reklam sunmak yerine hedef kitlenize reklamlarınızı ulaştırarak düşük maliyetle reklam çalışmaları yaparsınız.

·         Arama ağı reklamlarında reklamlarınız gösterildiği için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Reklamlarınıza kullanıcılar tıkladığında ücret ödersiniz. Bu da uygun maliyetli reklam fırsatı verir.

·         Güvenilir, ölçülebilir ve esnektir. İstediğiniz zaman tıklamalar ve maliyetleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

·         Günlük, haftalık, aylık periyotlarla ne kadar harcamak istediğinize kendiniz karar verebilir, reklam bütçenizi kontrol edebilirsiniz.

·         Gelişmiş hedefleme araçlarını kullanabilirsiniz. Bu sayede doğru hedef kitleyi yakalayabilirsiniz.

·         Reklamlarınızı yönetebilir, belli bir şehirde, bölgede, lokasyonda, ülkede ya da küresel bazda yayınlayabilirsiniz.

·         Herhangi minimum harcama taahhüdü bulunmaz. Reklam yayınını dilediğiniz zaman duraklatabilir ya da tamamen durdurabilirsiniz.

Profesyonel Adwords Reklamları Hizmetleri

Adwords reklamlarıçok yönlüdür. Kapsamı oldukça geniştir. Google Arama, Haritalar, Alışveriş, Görseller ve Gruplar dışında AOL gibi Arama Ağı iş ortağı siteleri de kapsam dahilindedir. Reklamlar arama sonuçları sayfalarında eşleştirilirken kullanıcıların aradığı kelime öbekleri ya da terimler esas alınır. Örneğin “web tasarım hizmeti” için arama yapıldığı zaman bu kelime öbeğinin anahtar kelime olarak kullanıldığı bir reklam kullanıcıya gösterilir.

Adwords görüntülü reklamları da kapsar.Sizin hazırlayacağınız ya da Google araçları kullanılarak hazırlanan görüntülü reklamları Google tarafından ilgililere dağıtılır. Anahtar kelimelerinize veya sizin belirleyeceğiniz ilgi alanları, hedef kitle ve konuya göre dağıtılabilir. Anahtar kelimeleriniz web sitelerinin içeriğiyle alakalı olduğunda reklamlarınız otomatik şekilde web siteleriyle, cep telefonu uygulamalarıyla eşleştirilir. Tercihler tamamen kullanıcı kontrolünde olduğu için belirli siteleri, belirli konuların yer aldığı sayfaları, demografik grupları ve benzeri detayları hedeflemeyi seçebilirsiniz.

Gmail hesabınızda beğendiğiniz bir haber sitesinde, bir blogda, bir mobil uygulamada veya Youtube videosunda görüntülü reklamlarınızın gösterilmesini isteyebilirsiniz. Bütün bunlar dikkate alındığında Adwords reklamlarıdaha fazla ürün ve hizmet satışı hedeflidir. Müşteri bağlılığı oluşturma amaçlanır. Müşterilerin ilgisini çekecek reklamlarla marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Ajans olarak alanında deneyim sahibi ekibimizle bütün bunları sizin için hazırlıyoruz. Gerekli araştırmaları yapıyor, proje hazırlıyor, markanız ve hedefleriniz doğrultusunda reklam ürünleri geliştirerek analiz ediyoruz. En yeni nesil analiz araçlarından yararlanarak yüksek geri dönüşlü sonuçlar elde ediyoruz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!