yükleniyor

SEO

SEO hizmetleri

SEO, Search Engine Optimization kelimelerinin kısaltılmış hali olup dilimize Arama Motoru Optimizasyonu olarak çevrilmektedir. Temel mantığı, web sitesinin arama motorlarının algoritmalarına uyumlu jale getirilmesidir. Bütün arama motorları, çeşitli algoritmalara sahiptir ve bu sayede kullanıcıların arama sonuçlarını sıralamaya tabi tutarlar. Dolayısıyla SEO uyumluluğunuz ne kadar iyi olursa arama sonuçlarında o kadar üst sıralarda çıkarsınız. Bu da beraberinde görünürlüğünüzü arttırır.

Elli Dört Ajans olarak uzun süredir profesyonel SEO hizmetleri veriyoruz. Gerek tasarımını yaptığımız web sitelerinin gerekse mevcut web sitelerinin SEO uyumluluklarını yapıyoruz. Bu sayede web sitelerinizin hedef kitlenize çok daha kolay ulaşabilmesini, daha fazla organik trafik elde etmesini sağlıyoruz. Fakat şunu belirtme gerekir ki SEO hizmetleri, bir kerelik bir iş değildir. Sitenizin sürekli SEO uyumluluğunun kontrol edilmesi ve gerekli değişikliklerin zaman zaman yapılması gerekir. Bunun nedeni, arama motorlarının özel mühendis ekipleri sürekli algoritmalar üzerinde çalışırlar. Daima daha iyi hizmet verebilmek için algoritmalarından güncelleştirmeler, iyileştirmeler yaparlar. Bu da SEO hizmetlerinin yenilenmesini gerekli kılar. Fakat başarılı bir SEO düzenlemesi ve altyapısı hem daha uzun süre kalıcılık yakalar hem de sonraki yapılacakları kolaylaştırır.

SEO Hizmetlerinin Önemi

SEO hizmetleri neden bu kadar önemli? İnternet, web tasarım söz konusu olduğunda neden hep SEO’dan bahsediliyor? Bütün bunları bilirseniz hizmet seçiminiz ve hassasiyetiniz ona göre şekillenecektir.

Web sitesi için en temel kriter, ziyaretçi çekmektir. Sıfır ziyaretçiniz varsa web sitenizin değeri sıfırdır. Fakat site trafiğinizi yönetebileceğiniz, çözümler geliştirebileceğiniz pek çok şey var. Bunları neden yapmanız gerektiğini şöyle sıralayabiliriz:

·         Kaliteli trafik: İşletme sahibiyseniz ziyaretçilerinizin alıcıya dönüşmesinin büyük önemi vardır. Ziyaretçileriniz ne kadar fazla alıcıya dönüşürse trafik kaliteniz o kadar iyi olur.

·         Üst sıralarda yer almak: Günümüz rekabet ortamında hangi sektörde yer alırsanız alın sunduğunuz hizmeti en düşük fiyattan en kaliteli şekilde dahi satıyor olsanız tüketicinize ulaşmanız gerekir. Hedef kitleniz Google, Yandex, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında arama yaptıklarında daima en üstlerde çıkmalısınız. Araştırmalara göre internet kullanıcılarının yüzde 65’i ihtiyaçlarını ilk sayfadan karşılamaktadır. Pek çoğu da ilk üç sonuçtan faydalanmaktadır. Bu yüzden rakipleriniz arasından sıyrılmalı, üst sıralara çıkmalısınız. Bunun ilk ve en önemli adımı SEO hizmetleri ile sitenizi optimize ettirmektedir. Hele ki rakipleriniz SEO hizmeti alırken sizin almamanız yarışa doğrudan yenik başlamanıza neden olur.

·         Markalaşmayı arttırmak: Web siteniz sizin dijital dünyadaki markanızdır. Markanızın konumu işletmeniz için büyük önem taşır ve bunu yapmak sizin sorumluluğunuzdadır. Marka bilinirliğiniz ve kurumsallaşmanız için sadece ilgi çekici, güzel biçimde tasarlanmış bir web sitesine sahip olmak yetmez. Marka bilinirliğinizi yalnızca bu şekilde yayamazsınız. SEO dostu bir web site bu konuda önemli bir mesafe kat etmenize yardımcı olur.

·         Satışları arttırmak: Marka bilinirliğinizi arttırmak ve sosyal medyada var olmak satışlarınızın aktif şekilde artmasına yardımcı olur. Buna karşı son yıllarda konuma bağlı araştırmak yapmak çok daha yaygınlaşmıştır. Bu da bir hizmeti, ürünü satın almak isteyen kişilerin lokal sonuçlar görmesini sağlamaktadır. Yerel rakipleriniz arasından sıyrılmak için SEO hizmetleridoğru çözüm olacaktır.

Profesyonel Sakarya SEO Hizmetleri

Sakarya SEO hizmetleri alanında hangi sektörde faaliyet gösterirseniz gösterin uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Dinamik çözümlerimiz sayesinde uzun süre siteleriniz arama motorları ile optimize olacaktır. Dilerseniz tek seferlik hizmet alabilir dilerseniz periyodik olarak belli aralıklarla sitelerinizin optimizasyonunu kontrol etmemizi isteyebilirsiniz. Vakit kaybetmeksizin web sitelerinizin markanızı çok daha görünür kılmasını sağlayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!